Procedura eFaktura

Procedura eFaktura

ZGODA NA OTRZYMYWANIE KORESPONDENCJI ELEKTRONICZNEJ
1. Złożenie w sekretariacie spółki wypełnionego Oświadczenie – Akceptacja wystawiania i przesyłania faktur w formie elektronicznej oraz wysyłania krótkich wiadomości tekstowych SMS (Załącznik nr 1 – Formularz 6/DEP).

 

WYCOFANIE ZGODY NA OTRZYMYWANIE KORESPONDENCJI ELEKTRONICZNEJ
2. Złożenie w sekretariacie spółki wypełnionego wniosku Cofnięcie akceptacji na wystawianie i przesyłanie faktur w formie elektronicznej oraz na wysyłanie krótkich wiadomości tekstowych SMS (Załącznik nr 3 – Formularz 8/DEP).

 

W/w formularze są dostępne w sekretariacie spółki oraz na stronie internetowej: www.mzwik-kety.com.pl w zakładce Formularze.
Wypełnione i podpisane wnioski należy składać w Biurze obsługi klienta.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie i inne podobne technologie, które pozwalają: obsługiwać stronę, ulepszać ją poprzez zbieranie danych na temat jej obsługi, trakować (śledzić) Twoje urządzenie na tej i innych stronach tak, aby zaoferować Ci spersonalizowane doświadczenia oraz reklamy, które odpowiadają Twoim preferencjom. Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na użycie plików cookie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij „więcej”. Wszystkie zebrane dane osobowe będą wykorzystywane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Skip to content