Procedura wykonania przyłącza wody i kanalizacji

Procedura wykonania przyłącza wody i kanalizacji

1. Złożenie wniosku o wydanie warunków technicznych dostawy wody i odbioru ścieków (Formularz 1/DT).

2. Na podstawie warunków technicznych wykonanie projektu przyłącza wody i odprowadzenia ścieków (Spółka nie wykonuje projektów przyłączy).

3. Zlecenie  Miejskiemu Zakładowi Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. wykonania przyłącza wody lub kanalizacji. Istnieje możliwość zlecenia wykonania przyłączy innej firmie z zastrzeżeniem, że wpięcie do sieci wodociągowej oraz operacje na sieci wodociągowej może wykonywać tylko nasza Spółka.
Uwaga: W przypadku zlecenia wykonania przyłączy naszej Spółce właściciel będzie zwolniony z opłat za odbiór techniczny.

4. Przygotowanie i zgłoszenie do odbioru technicznego przyłącz wody lub kanalizacji w Dziale Technicznym Miejskiego Zakładu  Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Kętach w przypadku gdy przyłącz wykonuje inna firma.

5. Wykonanie geodezji powykonawczej przyłącza wody lub kanalizacji.

6. Podpisanie umowy na dostawę wody i odprowadzenie ścieków z Miejskim Zakładem Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Kętach (Formularz 3/DEP).

Ta strona wykorzystuje pliki cookie i inne podobne technologie, które pozwalają: obsługiwać stronę, ulepszać ją poprzez zbieranie danych na temat jej obsługi, trakować (śledzić) Twoje urządzenie na tej i innych stronach tak, aby zaoferować Ci spersonalizowane doświadczenia oraz reklamy, które odpowiadają Twoim preferencjom. Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na użycie plików cookie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij „więcej”. Wszystkie zebrane dane osobowe będą wykorzystywane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Skip to content