Procedura zawarcia umowy wodno-kanalizacyjnej

Procedura zawarcia umowy wodno-kanalizacyjnej

I. W przypadku nowego odbiorcy:
1. Złożenie w sekretariacie spółki wypełnionego wniosku o zawarcie umowy (Formularz 3/DEP) wraz z wypełnionym oświadczeniem (Formularz 5/DEP). W przypadku działalności gospodarczej – wymagana kserokopia zaświadczenia o wpisie do ewidencji, nip, regon.

II. W przypadku przepisania dotychczasowej umowy na nowego odbiorcę:
1. Złożenie w sekretariacie spółki wypełnionego wniosku o rozwiązanie umowy przez dotychczasowego odbiorcę (Formularz 4/DEP).
2. Złożenie w sekretariacie spółki wypełnionego wniosku o zawarciu umowy (Formularz 3/DEP) wraz z wypełnionym oświadczeniem (Formularz 5/DEP). W przypadku działalności gospodarczej – wymagana kserokopia zaświadczenia o wpisie do ewidencji, nip, regon.

Nowa umowa wodno-kanalizacyjna zostanie przygotowana w terminie 14 dni od złożenia wszystkich wymaganych dokumentów. W/w formularze są dostępne w sekretariacie spółki oraz na stronie internetowej: www.mzwik-kety.com.pl.

Wypełnione i podpisane wnioski należy składać w Biurze obsługi klienta.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie i inne podobne technologie, które pozwalają: obsługiwać stronę, ulepszać ją poprzez zbieranie danych na temat jej obsługi, trakować (śledzić) Twoje urządzenie na tej i innych stronach tak, aby zaoferować Ci spersonalizowane doświadczenia oraz reklamy, które odpowiadają Twoim preferencjom. Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na użycie plików cookie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij „więcej”. Wszystkie zebrane dane osobowe będą wykorzystywane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Skip to content