News

News

SUKCESYWNA DOSTAWA WYROBÓW DO BUDOWY SIECI WODNO – KANALIZACYJNYCH Z TWORZYW SZTUCZNYCH W ROKU 2024

Data dodania

Data ogłoszenia: 21-12-2023

Termin składania ofert: 04-01-2024 godz. 11:00

Główny kod CPV 44160000-9 Rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest roczna dostawa wyrobów stosowanych przez Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Kętach do budowy sieci wodociągowych i kanalizacyjnych siłami własnymi

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ. Postępowanie prowadzone jest w trybie otwartym (przetarg nieograniczony) zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień obowiązującym w Miejskim Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. dostępnym pod linkiem CZYTAJ WIĘCEJ »

DOKUMENTY POSTĘPOWANIA:Więcej
wiadomości

Ta strona wykorzystuje pliki cookie i inne podobne technologie, które pozwalają: obsługiwać stronę, ulepszać ją poprzez zbieranie danych na temat jej obsługi, trakować (śledzić) Twoje urządzenie na tej i innych stronach tak, aby zaoferować Ci spersonalizowane doświadczenia oraz reklamy, które odpowiadają Twoim preferencjom. Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na użycie plików cookie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij „więcej”. Wszystkie zebrane dane osobowe będą wykorzystywane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Skip to content