News

News

Data dodania

Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Kętach informuje, iż zgodnie
z decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego nr 7/23 z dnia 17.05.2023r. woda w sieci wodociągowej zasilająca punktu od szkoły podstawowej w Bielanach w kierunku północnym wraz z całym sołectwem Łęki nie jest zdatna do spożycia przez ludzi. Nie nadaje się do mycia, może służyć tylko do spłukiwania toalet.

MZWiK Sp. z o.o. informuje, że podjął działania mające na celu przywrócić prawidłową jakość wody. Działania prowadzone są w kierunku dezynfekcji i płukania sieci wodociągowej. Poniżej wskazujemy miejsca w których podstawione są pojemniki z wodą zdatną do spożycia przez ludzi:

Bielany- parking przy szkole podstawowej ul. Łęcka 2

Łęki- obok budynku nr 52 przy ul. Akacjowej

Więcej
wiadomości

Ta strona wykorzystuje pliki cookie i inne podobne technologie, które pozwalają: obsługiwać stronę, ulepszać ją poprzez zbieranie danych na temat jej obsługi, trakować (śledzić) Twoje urządzenie na tej i innych stronach tak, aby zaoferować Ci spersonalizowane doświadczenia oraz reklamy, które odpowiadają Twoim preferencjom. Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na użycie plików cookie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij „więcej”. Wszystkie zebrane dane osobowe będą wykorzystywane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Skip to content