News

News

TRANSPORT I ZAGOSPODAROWANIE USTABILIZOWANYCH KOMUNALNYCH OSADÓW ŚCIEKOWYCH Z OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW W KĘTACH – POST. UNIEWAŻNIONE

Data dodania

Termin składania ofert: 26-05-2023

Data ogłoszenia: 12-05-2023

Główny kod CPV zamówienia:
90513600-2 Usługi usuwania osadów

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie na cele rolnicze osadów z terenu oczyszczalni w Kętach, ul. Słowackiego 37. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.

Regulamin zamówień obowiązujący w Spółce, na podstawie którego jest prowadzone niniejsze postępowanie można znaleźć na stronie głównej w zakładce akty prawne lub pod linkiem CZYTAJ WIĘCEJ »

Dokumentacja zamówienia poniżej:


——————————————————–

——————————————————–

Więcej
wiadomości

Ta strona wykorzystuje pliki cookie i inne podobne technologie, które pozwalają: obsługiwać stronę, ulepszać ją poprzez zbieranie danych na temat jej obsługi, trakować (śledzić) Twoje urządzenie na tej i innych stronach tak, aby zaoferować Ci spersonalizowane doświadczenia oraz reklamy, które odpowiadają Twoim preferencjom. Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na użycie plików cookie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij „więcej”. Wszystkie zebrane dane osobowe będą wykorzystywane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Skip to content