News

News

PRZERWA W DOSTAWIE WODY Kęty os. Wyszyńskiego i ul. Żwirki i Wigury

Data dodania

Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Kętach informuje, że w dniu 16.09.2021 (czwartek) od godz. 8.00 do 14.00 w związku z usuwaniem awarii sieci wodociągowej mogą wystąpić przerwy w dostawie wody:

Kęty os. Wyszyńskiego blok nr 10, 11, 12

oraz

ul. Żwirki i Wigury nr od 27 do 32a

Za wszelkie niedogodności przepraszamy

Więcej
wiadomości

Ta strona wykorzystuje pliki cookie i inne podobne technologie, które pozwalają: obsługiwać stronę, ulepszać ją poprzez zbieranie danych na temat jej obsługi, trakować (śledzić) Twoje urządzenie na tej i innych stronach tak, aby zaoferować Ci spersonalizowane doświadczenia oraz reklamy, które odpowiadają Twoim preferencjom. Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na użycie plików cookie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij „więcej”. Wszystkie zebrane dane osobowe będą wykorzystywane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Ważny Komunikat

Zarząd Spółki Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o informuje Klientów, że od dnia 29 czerwca 2020 roku przed wejściem na teren firmy należy wcześniej umówić się na wizytę telefonicznie – kontakt 33/8452278, 33/8453387, 33/8452794. Na terenie Spółki umówieni Klienci obowiązkowo wchodząw maseczkach, po wcześniejszej dezynfekcji rąk  i zachowaniu dystansu społecznego. Dla osób z zewnątrz prowadzona jest ewidencja osób wchodzących na teren Spółki.

Skip to content