News

News

PRZERWA W DOSTAWIE WODY NOWA WIEŚ 23.08.2021

Data dodania

Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Kętach informuje, że w dniu 23.08.2021 od godz. 8.00 do 14.00 w związku z przeprowadzanymi pracami w ulicy Reymonta w Nowej Wsi nastąpi przerwa w dostawie wody:

Nowa Wieś: ul: Szkolna, Konarskiego, Reymonta, Kochanowskiego

Za utrudnienia, przepraszamy!

Więcej
wiadomości

Ta strona wykorzystuje pliki cookie i inne podobne technologie, które pozwalają: obsługiwać stronę, ulepszać ją poprzez zbieranie danych na temat jej obsługi, trakować (śledzić) Twoje urządzenie na tej i innych stronach tak, aby zaoferować Ci spersonalizowane doświadczenia oraz reklamy, które odpowiadają Twoim preferencjom. Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na użycie plików cookie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij „więcej”. Wszystkie zebrane dane osobowe będą wykorzystywane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Ważny Komunikat

Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Kętach informuje, że w dniu 24.11.202 ( środa ) od ok. godz. 8.00 do 14.00 w związku z modernizacją sieci wodociągowej wystąpią przerwy w dostawie wody: Kęty ul. Mickiewicza nr: parzyste od 58, nieparzyste od 61 Za wszelkie niedogodności przepraszamy

Skip to content