News

News

Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Bulowice – etap III oraz rozbudowa sieci wodociągowej na terenie tego sołectwa

Data dodania

Termin składania ofert: 28-02-2023 

Data ogłoszenia: 07-02-2023

Główny kod CPV zamówienia: 45232410-9 – Roboty budowlane w zakresie kanalizacji ściekowej

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie sieci kanalizacji sanitarnej o łącznej długości 6565 m oraz 775m sieci wodociągowej. Z projektu budowlanego obejmującego większy zakres, do wykonania są odcinki sieci, które zostały odpowiednio oznaczone w dokumentach zamówienia.

Zadanie inwestycyjne pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Bulowice – etap III oraz rozbudowa sieci wodociągowej na terenie tego sołectwa” zostało podzielone na dwie części i współfinansowane jest w ramach działania Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich PROW 2014-2020 na podstawie umowy o przyznaniu pomocy Nr 00025-65150-UM0610367/22

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ. Postępowanie prowadzone jest w trybie otwartym (przetarg nieograniczony) zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień obowiązującym w Miejskim Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. dostępnym pod linkiem CZYTAJ WIĘCEJ »

UWAGA! W dniu 9.02.2023 r. dodano do zestawienia dokumentów do pobrania brakujące załączniki do PFU pn. „Czesc_IIIC2_PFU_Zalaczniki- Bulowice PROW”

DOKUMENTACJA POSTĘPOWANIA:
Czesc_I_IDW – Bulowice_PROWPobierz
Czesc_II_Umowa – Bulowice_PROWPobierz
Czesc_IIIA1_STWIORB – Bulowice PROWPobierz
Czesc_IIIA2_WWIOR – Bulowice PROWPobierz
Czesc_IIIB1_Przedmiar i Wycena_kanalizacja – Bulowice PROWPobierz
Czesc_IIIB2_Wycena_wodociag – Bulowice PROWPobierz
Czesc_IIIC1_DT-Siec-kanalizacji – Bulowice PROWPobierz
Czesc_IIIC2_PFU – Bulowice PROWPobierz

Więcej
wiadomości

Ta strona wykorzystuje pliki cookie i inne podobne technologie, które pozwalają: obsługiwać stronę, ulepszać ją poprzez zbieranie danych na temat jej obsługi, trakować (śledzić) Twoje urządzenie na tej i innych stronach tak, aby zaoferować Ci spersonalizowane doświadczenia oraz reklamy, które odpowiadają Twoim preferencjom. Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na użycie plików cookie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij „więcej”. Wszystkie zebrane dane osobowe będą wykorzystywane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Skip to content