News

News

BUDOWA KANALIZACJI SANITARNEJ W UL. ŚWIERKOWEJ W BULOWICACH – ETAP I

Data dodania

Termin składania ofert: 26-07-2022 godz. 11:00 

Data ogłoszenia: 08-07-2022

Główny kod CPV zamówienia: 45232410-9 – Roboty budowlane w zakresie kanalizacji ściekowej

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie sieci kanalizacji sanitarnej o łącznej długości 2613,5 m w systemie grawitacyjno-tłocznym wraz z komorami dwóch pompowni sieciowych.

Ogłoszenie zamieszczono również w portalu e-Zamówienia jako ogłoszenie nieobowiązkowe, gdzie otrzymało nr 2022/BZP 00246868/01

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ. Postępowanie prowadzone jest w trybie otwartym (przetarg nieograniczony) zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień obowiązującym w Miejskim Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. dostępnym pod linkiem CZYTAJ WIĘCEJ »

Dokumenty postępowania do pobrania:

Więcej
wiadomości

Ta strona wykorzystuje pliki cookie i inne podobne technologie, które pozwalają: obsługiwać stronę, ulepszać ją poprzez zbieranie danych na temat jej obsługi, trakować (śledzić) Twoje urządzenie na tej i innych stronach tak, aby zaoferować Ci spersonalizowane doświadczenia oraz reklamy, które odpowiadają Twoim preferencjom. Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na użycie plików cookie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij „więcej”. Wszystkie zebrane dane osobowe będą wykorzystywane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Skip to content