News

News

Sukcesywna dostawa nowych wodomierzy i nakładek do zdalnego odczytu zużycia zimnej wody do 2025

Data dodania

Termin składania ofert: 21-10-2022 godz. 11:00

Główny kod CPV zamówienia:

38421100-3Wodomierze

Zamawiający w dniu 12.10.2022 r. informuje, że w związku z otrzymaniem pytań do przedmiotowego postępowania opracowywane są obecnie zmiany zapisów SWZ, które wymagają przedłużenia terminu na składanie ofert. Termin pierwotnie ustalony na dzień 17.10.2022 roku zostaje zmieniony na nowy termin składania ofert 21-10-2022 godzina 11:00. Termin ten zostanie wprowadzony również do poprawionej SWZ, która zostanie opublikowana w najbliższych dniach.

DO POBRANIA NOWE PLIKI Z IDW i WZOREM UMOWY (pliki w linkach z dopiskiem „zmiana-17.10.2022”)

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa wodomierzy o podanych w SWZ parametrach, nakładek służących do radiowego odczytu wskazań wodomierzy oraz zestawów redukcyjnych do montażu tych wodomierzy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ.

Regulamin zamówień obowiązujący w Spółce, na podstawie którego jest prowadzone niniejsze postępowanie można znaleźć w aktach prawnych na stronie www.mzwik-kety.com.pl

Dokumentacja zamówienia poniżej:Więcej
wiadomości

Ta strona wykorzystuje pliki cookie i inne podobne technologie, które pozwalają: obsługiwać stronę, ulepszać ją poprzez zbieranie danych na temat jej obsługi, trakować (śledzić) Twoje urządzenie na tej i innych stronach tak, aby zaoferować Ci spersonalizowane doświadczenia oraz reklamy, które odpowiadają Twoim preferencjom. Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na użycie plików cookie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij „więcej”. Wszystkie zebrane dane osobowe będą wykorzystywane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Skip to content