News

News

Sukcesywna dostawa wyrobów z tworzyw sztucznych do budowy sieci wodno – kanalizacyjnych w roku 2022

Data dodania

Termin składania ofert: 30-12-2021 godz. 11:00

Data ogłoszenia: 16-12-2021

Główny kod CPV 44160000-9 Rurociągi, instalacje rurowe, rury, okładziny rurowe, rury i podobne elementy

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest roczna dostawa materiałów z tworzyw sztucznych stosowanych przez Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Kętach do budowy sieci wodociągowych i kanalizacyjnych siłami własnymi

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ. Postępowanie prowadzone jest w trybie otwartym (przetarg nieograniczony) zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień obowiązującym w Miejskim Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. dostępnym pod linkiem CZYTAJ WIĘCEJ »

Więcej
wiadomości

Ta strona wykorzystuje pliki cookie i inne podobne technologie, które pozwalają: obsługiwać stronę, ulepszać ją poprzez zbieranie danych na temat jej obsługi, trakować (śledzić) Twoje urządzenie na tej i innych stronach tak, aby zaoferować Ci spersonalizowane doświadczenia oraz reklamy, które odpowiadają Twoim preferencjom. Klikając „Akceptuję”, zgadzasz się na użycie plików cookie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij „więcej”. Wszystkie zebrane dane osobowe będą wykorzystywane zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

Skip to content